DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 142 elastická škárovacia hmota hnedá 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 142 elastická škárovacia hmota hnedá 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 142 elastická škárovacia hmota hnedá 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitie rýchloschnúcej škárovacej hmoty Ultracolor Plus je vynikajúci spôsob, ako zabezpečiť trvanlivú povrchovú úpravu povrchom pokrytým kameninou, dlaždicami, kamenným obkladom alebo sklenenou mozaikou. Škárovacia hmota poskytuje vynikajúcu priľnavosť k väčšine dekoratívnych materiálov používaných na steny a podlahy. Prípravok obsahuje protiplesňové zložky a vyznačuje sa nízkou absorpciou vody.
Vlastnosti a výhody
Použitím flexibilnej škárovacej hmoty Ultracolor Plus získate estetické a odolné spojenie keramického materiálu na stenách a podlahách vo vašej domácnosti. Zmes bola vyrobená s použitím hydrofóbnych prísad, ktoré na jednej strane zabraňujú rastu plesní a húb a na druhej strane zabraňujú vsakovaniu vody do jej povrchu - ide o takzvaný DropEffect, teda efekt perlenia. kvapky vody. Vďaka použitiu malty ľahko škárujete dlaždice ako klinker, kamenina alebo terakota. Škárovaciu hmotu je možné použiť aj pri dokončovaní povrchov sklenenou a kamennou mozaikou, ako aj prírodným kameňom, napríklad žulou a mramorom. Po vytvrdnutí sa stáva odolným voči oderu, vďaka čomu aranžmán steny získava na dlhú dobu estetický vzhľad.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Hnedá |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103902 |

1850 + recenzí








