DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 143 elastická škárovacia hmota, škorica, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 143 elastická škárovacia hmota, škorica, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 143 elastická škárovacia hmota, škorica, 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilnú škárovaciu hmotu Ultracolor Plus môžete použiť v ktorejkoľvek miestnosti v dome, aj na dláždené povrchy mimo budovy. Škárovacia hmota sa používa na škárovanie keramických, sklenených a kamenných materiálov. Poskytuje aktívnu ochranu proti plesniam a hubám - obsahuje biocídne zložky. Vďaka tomu na jeho jednoliatej ploche nevznikajú žiadne výkvety ani zafarbenie.
Vlastnosti a výhody
Použitím škárovacej hmoty Ultracolor Plus zabezpečíte estetický vzhľad obkladu alebo keramickej podlahy vo vašej domácnosti. Zmes sa dá použiť na spájanie obkladov z väčšiny materiálov – veľmi dobre drží na keramike, skle a kameni. Výrobok sa odporúča najmä na použitie na náročných stavebných povrchoch, vyhrievaných podlahách a na miestach priamo vystavených vode, napríklad na stene nad vaničkou v kúpeľni. Po vytvrdnutí hmota vytvára hladké a vlhkosti odolné spoje, ktoré pri odieraní nestrácajú farbu. Obsahuje aktívne biocídne zložky, ktoré chránia maltu pred biologickou koróziou. To uľahčí udržiavanie povrchov pokrytých dlaždicami hygienicky čisté.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Škorica |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104688 |

1850 + recenzí








