DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 144 elastická škárovacia hmota, čokoláda, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 144 elastická škárovacia hmota, čokoláda, 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 144 elastická škárovacia hmota, čokoláda, 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ultracolor Plus je flexibilná škárovacia hmota určená na škárovanie rôznych druhov keramických, kamenných a sklenených obkladov. Technológia BioBlock použitá na výrobu zmesi zabraňuje tvorbe plesní a húb na jej povrchu. Odporúča sa najmä na vonkajšie fasády – je plne vodeodolný a odolný voči poveternostným vplyvom.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus je moderná malta používaná na vyplnenie medzier medzi keramickými, sklenenými, kamennými a plastovými obkladmi. Môže byť použitý ako na steny a podlahy miestností, tak aj mimo budovy. Vďaka svojej odolnosti je ideálny na použitie vo vlhkých priestoroch a vystavených priamej vode, napríklad v sprche alebo na povrchoch okolo bazéna. Vďaka receptúre DropEffect voda nepreniká do škárovacej hmoty, ale usadzuje sa na jej povrchu vo forme kvapiek. Škárovacia hmota nepodlieha biologickej korózii, čo znamená, že na hotovom povrchu nevznikajú plesne a huby a obklad zostáva dlhší čas odolný.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Čokoláda |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103926 |

1850 + recenzí








