DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 144 elastická škárovacia hmota, čokoláda, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 144 elastická škárovacia hmota, čokoláda, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 144 elastická škárovacia hmota, čokoláda, 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Ultracolor Plus v čokoládovej farbe je materiál ideálny na škárovanie obkladov a dlažieb položených vo vnútri aj mimo domu. Vyznačuje sa hydrofóbnymi vlastnosťami – neabsorbuje vodu, takže nečistoty nevsakujú do jeho štruktúry. Aktívne chráni medzery medzi dlaždicami pred vznikom plesní a húb.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia zmes Ultracolor Plus zaisťuje odolnosť a estetický vzhľad dlažby alebo stien. Biocídne zložky v ňom obsiahnuté chránia nielen vzniknuté škáry, ale aj priľahlé úlomky obkladov pred rozmnožovaním húb a plesní. Z tohto dôvodu sa výrobok odporúča najmä na miesta vystavené vlhkosti a priamemu vystaveniu tečúcej vode, napríklad v sprchovej kabíne. Vzorec DropEffect znamená, že škárovacia hmota neabsorbuje tekutinu, ale odpudzuje ju od svojho povrchu, vďaka čomu kvapky vody hladko stekajú. Do malty tak nepreniknú nečistoty a ľahšie sa udržiava v čistote. Pre svoju odolnosť voči nízkym a vysokým teplotám je možné ho použiť aj na balkóny a fasády.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Čokoláda |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104695 |

1850 + recenzí








