DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 145 elastická škárovacia hmota, tehla, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 145 elastická škárovacia hmota, tehla, 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 145 elastická škárovacia hmota, tehla, 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilný škár Ultracolor Plus tehlovej farby je ideálny na škárovanie podláh a stien v miestnostiach vystavených vlhkosti alebo nízkym teplotám. Možno ho použiť aj na vonkajšie fasády a balkóny. Výrobok sa vyznačuje hydrofóbnymi vlastnosťami a odolnosťou voči biologickej korózii - zachováva si elegantný vzhľad po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Ultracolor Plus je flexibilná a rýchloschnúca škára určená na škárovanie rôznych druhov obkladov - klinker, kamenina, glazované dlaždice, terakota, sklenená a kamenná mozaika. Technológia DropEffect použitá na výrobu zmesi umožňuje rýchle stekanie vody z jej povrchu. Preto sa výrobok odporúča najmä na použitie vo vlhkých miestnostiach a miestach priamo susediacich s predmetmi s vodou, napríklad na podlahy okolo bazénov. Technológia BioBlock zabraňuje tvorbe plesní a húb na škárovacej hmote, vďaka čomu sa jej povrch ľahko udržiava čistý. Tehlová farba sa hodí k obkladom v prírodných hlinených odtieňoch. Produkt je dostupný aj v iných farebných variantoch.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Tehla |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103933 |

1850 + recenzí








