DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 149 elastická škárovacia hmota sopečný piesok 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 149 elastická škárovacia hmota sopečný piesok 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 149 elastická škárovacia hmota sopečný piesok 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný produkt je cementová škárovacia hmota, ktorá je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako rýchlo spojiť priestory medzi dlaždicami. Vďaka použitiu inovatívnej zmesi získal produkt odolnosť. Hydrofóbna a antikorózna receptúra účinne minimalizuje riziko vzniku plesní a húb, čím predlžuje životnosť aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú rýchly spôsob spájania dlaždíc, ktoré sú súčasťou dizajnu miestnosti. Malta bola vyrobená s použitím inovatívnych prísad, vďaka ktorým získava množstvo vlastností. V prvom rade je odolný voči vode. Vďaka hydrofóbnemu zloženiu sa kvapky kvapaliny odrážajú späť do škárovacej hmoty, čím sa minimalizuje riziko jej poškodenia. Okrem toho je tiež vystužený technológiou, ktorá obmedzuje možnosť rastu húb a plesní. Takto si škárovanie so zálievkou zachová svoj svieži vzhľad po mnoho rokov, vďaka čomu bude miestnosť pôsobiť estetickejšie. Ďalšou výhodou je rýchlosť schnutia škárovacej hmoty. Používaním produktu môžete urýchliť uvedenie priestoru do prevádzky a ušetriť čas.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Sopečný piesok |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452076954 |

1850 + recenzí









