DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 149 elastická škárovacia hmota sopečný piesok 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 149 elastická škárovacia hmota sopečný piesok 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 149 elastická škárovacia hmota sopečný piesok 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je univerzálny prostriedok určený na lepenie medzier medzi dlaždicami. Pomocou tejto malty môžete rýchlo vyplniť medzery medzi prvkami z kameniny, dlaždíc, terakoty, prírodného kameňa, žuly, mramoru a mnohých ďalších. Použitie inovatívnych prísad robí výrobok odolným voči vode a minimalizuje riziko vzniku húb a plesní, ktoré môžu negatívne ovplyvniť zdravie vás a vašej rodiny.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je univerzálna škára určená na vyplnenie medzier medzi rôznymi druhmi obkladov. Vhodné na spájanie materiálov z dlaždíc, kameniny, terakoty, skla, plastu, prírodného kameňa, mramoru, žuly a mnohých ďalších. Vďaka použitiu inovatívnej hydrofóbnej a antikoróznej receptúry je škárovacia hmota odolná voči vode. Kvapky kvapaliny neprenikajú hlboko do malty, ale len sa odrážajú od jej povrchu. Výplň je navyše chránená pred vznikom plesní a húb, vďaka čomu aranžmán zostáva dlho svieži a hygienický, bez nutnosti výmeny spojov. Z tohto dôvodu produkt dobre funguje na mnohých miestach - v kuchyni, kúpeľni na chodbe, ako aj mimo budovy. Ďalšou výhodou je zachovanie jednotnej farebnosti, vďaka čomu si interiér zachováva ucelený vzhľad.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Sopečný piesok |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452077067 |

1850 + recenzí









