DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 150 žltá elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 150 žltá elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 150 žltá elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím flexibilnej škárovacej hmoty Ultracolor Plus získate odolné spoje medzi keramickými, kamennými alebo sklenenými obkladmi na stenách a podlahách. Receptúra BioBlock obsahuje biocídne zložky, ktoré chránia pred rastom húb a plesní na jej povrchu vo vlhkom prostredí. Vďaka tomu si spoj zachová svoj elegantný vzhľad a odolnosť.
Vlastnosti a výhody
Žltá škárovacia hmota Ultracolor Plus sa hodí k obkladom svetlých farieb, napríklad smotanovej alebo citrónovej. Vyznačuje sa nielen estetickým vzhľadom, ale predovšetkým odolnými vlastnosťami. Je odolný voči vode - technológia DropEffect znamená, že kvapky nepreniknú hlboko do nej, ale zastavia sa na povrchu vo forme kvapiek. Uľahčíte si tak jej udržiavanie v správnej čistote. Receptúra BioBlock zabraňuje rastu húb a plesní na jej povrchu. Vďaka tomu je výrobok vhodný do vlhkých miestností, ako sú kúpeľne alebo kuchyne. Škárovacia hmota je dostupná v baleniach rôznych objemov a v mnohých ďalších farbách na výber, takže ľahko nájdete odtieň, ktorý dokonale ladí s použitou kameninou, klinkerom, terakotou, kameňom alebo sklom.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | žltá |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103940 |

1850 + recenzí








