DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 152 elastická škárovacia hmota sladké drievko 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 152 elastická škárovacia hmota sladké drievko 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 152 elastická škárovacia hmota sladké drievko 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trvanlivá a poveternostným vplyvom odolná elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus zo sladkého drievka má široké možnosti použitia. Môžete ho použiť na pripevnenie keramických obkladov, kameniny, kameňa alebo aj skla. Prípravok sa vyznačuje nadpriemernou výdržou. Navyše je hmota odolná voči zafarbeniu, vode a oderu.
Vlastnosti a výhody
Mapei Ultracolor Plus 152 elastická škárovacia hmota zo sladkého drievka 2 kg je neuveriteľne praktický výrobok. Je vhodný na škárovanie škár od 2 do 20 mm. Dokonale vyplní prázdny priestor a dodá miestnosti estetický vzhľad. Elastická škárovacia hmota Mapei Ultracolor Plus zo sladkého drievka je neuveriteľne odolná voči vlhkosti. Voda nevsakuje do povrchu. Je to dané hydrofóbnymi vlastnosťami prípravku s dokonale vyvinutým zložením. Okrem toho je výrobok odolný voči zmene farby. Vďaka tomu ho môžete aplikovať aj na balkón či terasu. Hmota účinne chráni povrch pred biologickou koróziou. Spoje sa ľahko udržiavajú v čistote. Prechádzate rekonštrukciou? Pozrite si aj naše ďalšie ponuky a vyberte si všetky potrebné prípravky, materiály a doplnky.
- Odolný voči škvrnám
- Trvalé
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor+ |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Materiál | Cement |
| Farba | Sladké drievko hnedé |
| Výška nádoby | 270 mm |
| Šírka nádoby | 140 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452241758 |

1850 + recenzí









