DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 160 magnóliová elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 160 magnóliová elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 160 magnóliová elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím flexibilnej škárovacej hmoty Ultracolor Plus docielite estetický a odolný efekt konečnej úpravy. Rýchlotuhnúca zmes tesne vyplní priestor medzi dlaždicami a chráni ho pred vznikom plesní a húb. DropEffect spôsobuje, že kvapky vody rýchlo stekajú po povrchu bez toho, aby sa absorbovali do štruktúry spoja. Preto je ideálny aj na použitie mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus poskytuje trvanlivú a estetickú povrchovú úpravu dlaždíc a obkladov. Vďaka jeho použitiu ľahko získate spoj odolný voči vzniku plesní a húb na svojom povrchu. Zmes obsahuje moderné prísady - receptúra DropEffect znamená, že voda dopadajúca na škárovaciu hmotu do nej nevsakuje, ale usadzuje sa na povrchu škáry vo forme kvapiek. Vďaka tomu nečistoty a vápenné usadeniny nevsakujú do škárovacej hmoty. Ďalšou výhodou malty je rýchlosť jej vytvrdnutia po nanesení - takto bude hotová podlaha pripravená na použitie rýchlejšie ako pri použití bežných škárovacích malt. Jednotná svetlá farba pôsobí esteticky v priestoroch medzi keramickými a kamennými obkladmi a sklenenými mozaikami.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Magnolia |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103957 |

1850 + recenzí








