DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 171 elastická škárovacia hmota, tyrkysová, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 171 elastická škárovacia hmota, tyrkysová, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 171 elastická škárovacia hmota, tyrkysová, 5 kg3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus je určená na škárovanie rôznych druhov obkladov a dlažieb z keramiky, kameňa a skla. Technológia BioBlock použitá na výrobu zmesi zabraňuje tvorbe plesní na jej povrchu. Špeciálne sa odporúča používať na miestach vystavených vlhkosti – je hydrofóbny a odolný voči poveternostným vplyvom.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor Plus vďaka odolnosti proti prenikaniu vody do pružnej štruktúry chráni škáry medzi dlaždicami pred vznikom plesní a húb. Zmes môžete použiť na vyplnenie medzier medzi väčšinou stavebných materiálov – má výbornú priľnavosť na kameninu, keramiku, dlaždice, terakotu, syntetický a prírodný mramor a dokonca aj na sklenenú mozaiku. Použitím malty ochránite škáry nielen pred mikroorganizmami, ale aj pred praskaním či odieraním a tiež sa vyhnete zanášaniu nečistôt do priestorov. Obsahuje hydrofóbne zložky, ktoré odpudzujú padajúce kvapky vody z jeho povrchu. Môžete ho aplikovať v interiéri aj exteriéri. Tyrkysová farba sa nevytráca ani na podlahách s obzvlášť silným chodom.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | tyrkysová |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104817 |

1850 + recenzí








