DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 172 modrá elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 172 modrá elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 172 modrá elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchloschnúcu škárovaciu hmotu Ultracolor Plus môžete použiť do škár medzi keramickými, kamennými a betónovými dlaždicami. Vďaka nemu získate odolný a estetický spoj na stenách a podlahách. Výrobok je vodeodolný, takže ho možno používať na vlhkých miestach alebo vystavený tečúcej vode. Obsahuje biocídne zložky, ktoré chránia pred plesňami a hubami.
Vlastnosti a výhody
Škárovaciu hmotu Ultracolor Plus môžete použiť vo vlhkých miestnostiach, na balkónoch mimo domu a dokonca aj na kancelárskych podlahách, kde je obzvlášť silný chod. Výrobok je určený na vyplnenie medzier medzi dlaždicami z tradičných materiálov, ako je kamenina, klinker alebo dlaždice, ako aj medzi modernými obkladmi stien a podláh z konglomerátov a sklenených mozaik. Na škárovacej hmote pomocou technológie BioBlock nerastú plesne a huby. Preto je možné maltu použiť na podlahy a steny v miestach vystavených vlhkosti a priamej vode, napríklad v sprche. Rýchloschnúca receptúra a jednoduchá aplikácia vám umožnia dokončiť dokončovacie práce v krátkom čase a rýchlo vrátiť miestnosť do užívania.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Modrá |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452104008 |

1850 + recenzí








