DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 172 modrá elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 172 modrá elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 172 modrá elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Modrá škárovacia hmota Ultracolor Plus poskytuje trvanlivý a elegantný povrch pokrytý okrem iného: kamenina, dlaždice, terakota, kamenný obklad alebo sklenená mozaika. Škárovacia hmota poskytuje veľmi dobrú priľnavosť, odolnosť proti oderu, drobeniu a vlhkosti. Prípravok obsahuje protiplesňové zložky Bioblock a vyznačuje sa nízkou absorpciou vody.
Vlastnosti a výhody
Použitím zmesi Ultracolor Plus získate trvanlivú a poveternostným vplyvom odolnú škárovaciu hmotu. Výrobok sa používa na utesnenie škár medzi keramickými a kamennými obkladmi a sklenenými mozaikami kladenými na podlahy a steny. Môžete ho použiť aj na škárovanie podlahy na terase alebo balkóne. Výrobok využíva technológiu BioBlock - vďaka aktívnym zložkám zostane povrch škárovacej hmoty čistý a bez plesní a húb. Hydrofóbne zložky obsiahnuté vo vzorci DropEffect však spôsobujú, že molekuly vody, ktoré padajú na škárovaciu hmotu, sú odpudzované a rýchlo stekajú vo forme kvapiek na jej povrch. Z tohto dôvodu je výrobok vhodný najmä na miesta priamo vystavené vode, napríklad steny v sprchovacích kabínach.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Modrá |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104824 |

1850 + recenzí








