DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 174 tornádo elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 174 tornádo elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 174 tornádo elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je efektívny spôsob, ako efektívne dokončiť priestor medzi dlaždicami pokrývajúcimi rôzne povrchy. Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Pre jeho hydrofóbne vlastnosti sa ho oplatí používať v kúpeľniach, kuchyniach, na terasách, balkónoch a vo vnútri nádrží naplnených vodou, ako sú fontány alebo bazény.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je inovatívne riešenie, ktoré umožňuje skrátiť čas dokončovacích prác súvisiacich s upevňovaním keramických obkladov, kameniny, terakoty a mnohých ďalších materiálov. Vyznačuje sa krátkym časom schnutia, takže zrekonštruovanú miestnosť dáte rýchlejšie do užívania. Výrobok pozostáva zo zmesi zložiek, ktoré ho robia trvanlivým a odolným voči vonkajším faktorom. Jeho použitie ochráni váš interiér pred vznikom plesní a húb, ktoré negatívne ovplyvňujú ľudské zdravie. Preto sa maltu oplatí používať na vlhkých miestach, ako sú kúpeľne, pivnice, technické miestnosti, terasy, balkóny alebo interiéry bazénov. Ďalšou výhodou je originálna jednotná farba škárovacej hmoty v tornádovom odtieni, ktorú získa po vytvrdnutí.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Tornádo |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452076985 |

1850 + recenzí








