DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 174 tornádo elastická škárovacia hmota 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 174 tornádo elastická škárovacia hmota 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 174 tornádo elastická škárovacia hmota 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je vynikajúci spôsob lepenia medzier medzi dlaždicami na podlahách, stropoch a stenách. Pozornosť sa oplatí venovať sile pigmentu – farba malty je jednotná, vďaka čomu celá úprava získava estetický charakter. Ďalšou výhodou je krátka doba schnutia škárovacej hmoty, vďaka ktorej je možné priestor rýchlejšie uviesť do užívania ako pri použití iných produktov tohto typu.
Vlastnosti a výhody
Cementová škárovacia hmota je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú rýchlo vyškárovať priestory medzi dlaždicami. Vďaka použitiu inovatívnej zmesi zložiek zaisťuje prípravok úplnú farebnú jednotnosť a nespôsobuje výkvety na lepiacom povrchu. Ďalšou výhodou je krátky čas schnutia, takže hotovú miestnosť môžete začať používať rýchlejšie, ako keby ste použili iné produkty. Hydrofóbna receptúra obsiahnutá v malte zabraňuje prenikaniu vody do škárovacej malty, čím sa minimalizuje riziko biologickej korózie. Produkt je ideálny pre aplikáciu v miestnostiach ako sú kúpeľne, kuchyne, pivnice a vonkajšie priestory, všade tam, kde hrozí vlhkosť.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Tornádo |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452077074 |

1850 + recenzí









