DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 180 elastická škárovacia hmota, mäta, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 180 elastická škárovacia hmota, mäta, 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 180 elastická škárovacia hmota, mäta, 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia malta Ultracolor Plus je moderný produkt na vypĺňanie škár medzi obkladmi a dlažbou. Vďaka krátkej dobe tuhnutia rýchlo dokončíte dokončovacie práce a budete môcť povrch uviesť do užívania. Technológia BioBlock použitá na výrobu zmesi chráni kĺby pred biologickou koróziou.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus má univerzálne použitie - môžete ju použiť na vyplnenie medzier medzi takmer akýmkoľvek typom dlaždíc. Vhodné na spájanie keramických, kamenných a sklenených obkladov. Pretože je odolný voči vlhkosti a nečistotám, môžete ho použiť aj na miestach často vystavených vode, napríklad v sprchovom kúte v kúpeľni. Jeho antibakteriálne vlastnosti sa získavajú vďaka použitiu receptúry BioBlock, ktorá chráni kĺb pred plesňami a hubami. Škárovacia hmota je pružná, takže ju môžete úspešne použiť na konečnú úpravu vyhrievaných a deformovateľných podláh. Možno ho použiť aj na balkónové podlahy a okolo bazénov. Je k dispozícii v mnohých rôznych farbách, z ktorých si môžete vybrať.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | mäta |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452104015 |

1850 + recenzí








