DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 181 zelená elastická škárovacia hmota 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 181 zelená elastická škárovacia hmota 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 181 zelená elastická škárovacia hmota 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelená rýchlotuhnúca škárovacia hmota Ultracolor Plus je flexibilná malta na škárovanie škár medzi obkladmi a dlažbou. Receptúra BioBlock, na ktorej je založené jej zloženie, zabraňuje tvorbe mikroorganizmov na jej povrchu. Preto sa spoj perfektne hodí do vlhkých miest a mimo domu.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus je praktická a estetická škárovacia hmota, ktorá uľahčuje prácu pri pokrývaní povrchov keramickým materiálom. Môže sa aplikovať na zvislé aj vodorovné povrchy - tesne vyplní medzery medzi dlaždicami hustou a vodeodolnou hmotou. Vďaka svojim biocídnym vlastnostiam je vhodný na použitie v kúpeľniach a kuchyniach - obsahuje receptúru BioBlock, ktorá obmedzuje rast plesní na miestach vystavených vlhkosti. To uľahčuje udržiavanie škárovacej hmoty a materiálov okolo nej dokonale čisté. Vďaka svojej flexibilite však dobre funguje aj na zakrivených podlahách a stenách. Umožňuje dosiahnuť hladké zelené škáry. Hodí sa ku kamenným, keramickým a skleneným obkladom v podobnej farbe.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | zelená |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452104022 |

1850 + recenzí








