DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 258 elastická škárovacia hmota, broskyňa, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 258 elastická škárovacia hmota, broskyňa, 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 258 elastická škárovacia hmota, broskyňa, 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Peach Ultracolor Plus je moderný produkt na škárovanie škár medzi keramickými, kamennými a sklenenými obkladmi. Vďaka krátkej dobe tuhnutia umožňuje rýchle ukončenie práce a pripravenosť povrchu na použitie. Technológia BioBlock zabraňuje tvorbe plesní a húb na povrchu škáry. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budovy.
Vlastnosti a výhody
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus je rýchloschnúca malta na vyplnenie medzier medzi keramickými dlaždicami, klinkerom, kameninou, terakotou, kamenným obkladom a sklenenou mozaikou. Je univerzálny a odolný voči nízkym teplotám, takže ho môžete použiť v interiéri aj exteriéri. Zabezpečuje jednotnú farbu škáry a chráni pred vznikom výkvetov na ich povrchoch. Vďaka krátkej dobe tuhnutia a schnutia umožňuje rýchle ukončenie práce a rýchle použitie povrchu. Technológia BioBlock použitá na výrobu malty zabraňuje tvorbe plesní a húb na jej povrchu, vďaka čomu si materiál na podlahe či stene zachováva svoj estetický vzhľad veľmi dlho. Z tohto dôvodu môže byť výrobok použitý vo vlhkých miestnostiach.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Peach |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452104046 |

1850 + recenzí








