DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 61 elastická škárovacia hmota, námornícka modrá, 2 kg
Mapei Ultracolor Plus 61 elastická škárovacia hmota, námornícka modrá, 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 61 elastická škárovacia hmota, námornícka modrá, 2 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elastická škárovacia hmota Ultracolor Plus v námorníckej modrej je flexibilná malta používaná na špárovanie keramických, sklenených a kamenných materiálov. Poskytuje ochranu proti plesniam a hubám - možno ho použiť v kúpeľniach, kuchyniach a balkónoch. Na jeho rovnomerne sfarbenom povrchu nie sú žiadne výkvety ani sfarbenie.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor Plus je špecializovaný produkt určený na škárovanie obkladov a dlažieb. Malta umožňuje získať hladké škáry s odolnou, tmavomodrou farbou. Škárovacia hmota je univerzálna a môžete ju použiť na väčšinu materiálov – je vhodná na kameninu, keramiku, terakotu a kamenné obklady. Obsahuje zložky, ktoré majú antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, takže sa dá použiť vo vlhkých miestnostiach, napríklad v kuchyni a kúpeľni, ale aj vonku. Dá sa použiť aj na miestach vystavených neustálej vode, napríklad v sprche, pretože na jej povrchu nerastú huby a plesne. Flexibilita škárovacej hmoty umožňuje jej použitie na náročných povrchoch a na oblúkových alebo zakrivených stenách.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | námorníctvo |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452103667 |

1850 + recenzí








