DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 61 elastická škárovacia hmota, námornícka modrá, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 61 elastická škárovacia hmota, námornícka modrá, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 61 elastická škárovacia hmota, námornícka modrá, 5 kg3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Flexibilná škárovacia hmota Ultracolor Plus je ideálnym materiálom na škárovanie obkladov vo vnútri aj mimo domu. Má hydrofóbne vlastnosti, čo znamená, že odpudzuje kvapky vody a škodliviny neprenikajú na jeho povrch. Chráni škáry medzi dlažbou pred vznikom plesní a húb, vďaka čomu si podlaha či stena zachová svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor Plus je flexibilná a rýchloschnúca malta na vyplnenie medzier medzi dlaždicami z rôznych materiálov. Vhodné na použitie s väčšinou obkladov stien a podlahových materiálov, ako je kamenina, keramika, terakota a kamenné dlaždice. Malta je oteruvzdorná, takže poskytuje estetickú povrchovú úpravu. Chráni ich pred škvrnami a výkvetmi vďaka použitiu technológie BioBlock. Má tiež hydrofóbne vlastnosti, čo znamená, že odpudzuje kvapky vody, ktoré sa nevsiaknu do jeho povrchu. Vďaka tomu v mikroštrbinách nerastú huby a plesne. To znamená, že spoj je možné úspešne použiť na miestach vystavených vlhkosti alebo tečúcej vode.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | námorníctvo |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104541 |

1850 + recenzí








