DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus elastická škárovacia hmota 133 piesok 2 kg
Mapei Ultracolor Plus elastická škárovacia hmota 133 piesok 2 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus elastická škárovacia hmota 133 piesok 2 kg3-7 dní17,72 €14,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Cementová škárovacia hmota je skvelý spôsob, ako dosiahnuť efekt uceleného a estetického usporiadania z obkladačiek. Vďaka jej použitiu účinne ochránite škárovacie plochy proti vode a biologickej korózii. Škárovacia hmota má klasickú pieskovú farbu, ktorú sa oplatí použiť najmä vo svetlom priestore.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný výrobok je cementová zálievka. Vďaka jej použitiu ľahko zabezpečíte trvácnosť škárovania obkladačiek bez rizika biologickej korózie. Vyrába sa pomocou inovatívnej technológie. Vzorec DropEffect® znamená, že voda dopadajúca na škáru do škáry nevsakuje, ale zostáva na vrchu škár a vytvára kvapôčky. Vďaka tomu si celok dlho zachováva svoj pôvodný vzhľad. Ďalšou výhodou malty je rýchlosť tuhnutia - takto bude hotový povrch pripravený na použitie rýchlejšie ako pri použití iných prostriedkov. Jeho výhodou je navyše jednotná farebnosť, vďaka ktorej celý aranžmán pôsobí ucelene a esteticky.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Piesok |
| Výška nádoby | 280 mm |
| Šírka nádoby | 130 mm |
| Dĺžka nádoby | 100 mm |
| Kód produktu | 8022452076831 |

1850 + recenzí









