DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Marmo leštená kamenina 60 x 120 cm strieborná 1,44 m2
Marmo leštená kamenina 60 x 120 cm strieborná 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Marmo leštená kamenina 60 x 120 cm strieborná 1,44 m23-7 dní67,56 €54,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Strieborná leštená kamenina Marmo bude vhodným produktom na dotvorenie mnohých interiérov. Do elegantných aranžmánov dokonale zapadne výrobok imitujúci mramor. Tento produkt sa vyznačuje exkluzívnym vzhľadom a zaujímavými farbami. Kameninový povrch má lesklý povrch, ktorý zvýrazňuje jeho zaujímavý vzor.
Vlastnosti a výhody
Marmo leštená kamenina 60 x 120 cm strieborná 1,44 m2 bude perfektným doplnkom do každého interiéru. Tento produkt je určený na konečnú úpravu povrchov, ktoré nie sú vystavené veľkým teplotným výkyvom. Dlaždice sú vyrobené z odolnej keramiky. Vďaka tomu získate dokončovací materiál, ktorý vám bude slúžiť dlhú dobu. Strieborná leštená kamenina Marmo je sivej farby. Vďaka leštenému povrchu a vzoru imitujúcemu mramor má dlažba exkluzívny vzhľad. Zvýšia tak estetiku každého interiéru, v ktorom nimi povrch dokončíte. Hľadáte iný dizajn dlaždíc? Alebo možno chcete dokončiť terasu, vonkajšie schody alebo balkón? Vhodné produkty nájdete v širokej ponuke predajní Castorama.
- Exkluzívny vzhľad
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 2 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farba | Strieborná |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Hmotnosť produktu | 32 kg |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Kód produktu | 5907774307593 |

1850 + recenzí









