DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazénové príslušenstvo
- Mata pod bassen Bestway 50 x 50 cm 9 ks.
Mata pod bassen Bestway 50 x 50 cm 9 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mata pod bassen Bestway 50 x 50 cm 9 ks.3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bazénová podložka Bestway vám umožní chrániť dno bazéna pred poškodením. To ich ochráni pred rizikom straty tesnosti. Rohož možno použiť pre dilatačné a rámové bazény. Sada obsahuje osem kusov hrubej a odolnej podložky. Je vyrobený z materiálu, ktorý poskytuje dobrú ochranu pred menšími kameňmi a ostrou trávou.
Vlastnosti a výhody
Bazénová podložka Bestway 50 x 50 cm 9 kusov je produkt, ktorý vám umožní lepšiu starostlivosť o váš záhradný bazén. Položte ho priamo na zem tesne pred rozložením a napustením bazéna vodou. Produkt sa skladá z ôsmich kusov štvorcov, ktoré môžete kombinovať do ľubovoľného tvaru. Môžete si kúpiť aj viac setov. Vďaka tomu ľahko prispôsobíte veľkosť podložky a jej tvar rozmerom vášho záhradného bazéna. Bazénová podložka Bestway je vyrobená z modrého polyetylénu. Vďaka použitiu tohto materiálu má výrobok vysokú pevnosť a odolnosť. Účinne ochráni dno bazéna pred menšími kameňmi, konármi či ostrou trávou. Predajne Castorama ponúkajú široký výber doplnkového príslušenstva k bazénom.
- 9 kusov v balení
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazénová podložka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka produktu | 500 mm |
| Hĺbka produktu | 4 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Materiál | polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 6942138961409 |

1850 + recenzí











