DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Midway glazovaná kamenina 42 x 42 cm sivá 1,41 m2
Midway glazovaná kamenina 42 x 42 cm sivá 1,41 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Midway glazovaná kamenina 42 x 42 cm sivá 1,41 m23-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Šedá glazovaná kamenina imitujúca kameň je praktický a štýlový dokončovací materiál. Je určený na použitie v exteriéri aj interiéri. Dlažba je nielen esteticky prepracovaná po dizajnovej stránke, ale predovšetkým odolná. Majú klasický štvorcový tvar. V našej predajni nájdete aj ďalšie dlažby z kolekcie Midway a mnohé iné.
Vlastnosti a výhody
Midway glazovaná kamenina 42 x 42 cm sivá 1,41 m2 má zaujímavý matný povrch, kamienkový vzor a klasický tvar. Môžete ho umiestniť na podlahu doma alebo v kancelárii, no skvele poslúži aj vonku. Dlažba z kameniny je obľúbenou možnosťou podláh na schody, balkóny či terasy. Veľkou výhodou je, že sivá glazovaná kamenina Midway bola vyrobená v Poľsku. Je odolný voči mrazu, mechanickému poškodeniu a oderu. Vďaka tomu si zachová svoje vlastnosti a bezchybný vzhľad po mnoho rokov. V našej predajni nájdete aj ďalšie obklady z kolekcie Midway. Ak ste vo fáze dokončovania, pozrite si našu ponuku, ktorá obsahuje mnoho kolekcií.
- Mrazuvzdorný
- Kamenný vzor
- Vysoká trieda oderu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Dĺžka produktu | 420 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Pokrytie | 1,41 m² |
| Šírka produktu | 420 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | V polovici cesty |
| Hmotnosť produktu | 26,9 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907753230843 |

1850 + recenzí








