DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Sadrové obklady
- Monsanto 1 Stegu dekoratívny roh, 0,8 m
Monsanto 1 Stegu dekoratívny roh, 0,8 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Monsanto 1 Stegu dekoratívny roh, 0,8 m3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prezentovaný dekoratívny roh vám umožňuje ozdobiť ohyby steny bez toho, aby ste museli špeciálne upravovať ploché dlaždice. Ľahko a pohodlne sa inštaluje. Umožňuje vám dať vybranému interiéru jedinečný charakter, ktorý pozitívne ovplyvní pocit pohodlia medzi členmi domácnosti. Vyrobený z betónu, môže byť použitý aj v exteriéri, na zdobenie fasád.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný dekoratívny kútik vám umožní dokončiť akýkoľvek povrch vo vašej domácnosti v tehle. Tento typ nástennej dekorácie umocňuje pocit útulnosti v interiéri a vytvára hrejivú atmosféru. Je ideálnym prvkom elegantných a štýlových aranžmánov, ktoré dodajú miestnostiam jedinečný charakter. Tu dostupný produkt vám umožňuje zakryť ohyby stien bez toho, aby ste museli upravovať ploché dlaždice. Vďaka tomu je zdobenie celého povrchu rýchle a pohodlné. Rohová pohovka je vyrobená z betónu, vďaka čomu je odolná a odolná. Úspešne ho môžete použiť aj vonku, na ozdobenie fasády vášho domu. Pozrite si aj ďalšie druhy dekoratívnych obkladov, ktoré nájdete v širokej ponuke našich predajní.
- Bezšvový výrobok
- Jednoduchá montáž
- Moderný dizajn
- Počet metrov v balení: 0,8 metra
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 480 mm |
| Hrúbka produktu | 26 mm |
| Farba | Červená |
| Šírka produktu | 170 mm |
| séria | Monsanto |
| Hmotnosť produktu | 7 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762309158 |

1850 + recenzí









