DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Mosano Keramická kamenina 60 x 120 cm leštená 1,44 m2
Mosano Keramická kamenina 60 x 120 cm leštená 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mosano Keramická kamenina 60 x 120 cm leštená 1,44 m23-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Leštené dlaždice Mosano Ceramstic sú skvelým spôsobom, ako dokončiť podlahy a steny v kúpeľni, kuchyni, terase alebo balkóne. Výrobok je vysoko odolný voči otlakom, škrabancom a iným mechanickým poškodeniam spojeným s každodenným používaním. Farebná dlažba je dokonalým doplnkom prakticky akéhokoľvek aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte odolnú a univerzálnu povrchovú úpravu podlahy a stien, vyberte si kameninu Mosano Ceramstic 60 × 120 cm leštenú 1,44 m2. Ide o produkt, ktorý môžete použiť na úpravu povrchov na mnohých miestach, vo vnútri aj mimo budovy. Kúpeľňa, kuchyňa, predsieň, terasa alebo balkón – keramická kamenina Mosano sa bude dobre hodiť na každom z týchto miest. Materiál je tiež odolný voči zlomeniu, zaťaženiu, škrabancom a iným poškodeniam, ktorým sú dlaždice vystavené pri každodennom používaní. Výrobok môžete umiestniť aj na miesto vystavené vlhkosti. Pestrofarebná kamenina je spôsob, ako esteticky dokončiť byt, dom alebo kanceláriu. Pozrite si zvyšok ponuky tejto značky v našom sortimente.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Keramické |
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Hnedá, béžová, krémová |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| séria | Mosano |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180140685 |

1850 + recenzí








