DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Mrazuvzdorná glazovaná dlažba Fontago Ceramstic 120 x 60 cm protiprachová rohož 2,88 m2
Mrazuvzdorná glazovaná dlažba Fontago Ceramstic 120 x 60 cm protiprachová rohož 2,88 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mrazuvzdorná glazovaná dlažba Fontago Ceramstic 120 x 60 cm protiprachová rohož 2,88 m23-7 dní39,61 €32,20 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fontago Dust Mat je štíhla kamenina s rozmermi 120 x 60 cm a hrúbkou 5 mm, ktorá imituje vzor tmavosivého betónu v matnom prevedení. Jeho povrch sa vyznačuje surovým, industriálnym vzhľadom, ideálnym do moderných interiérov. Matný povrch poskytuje elegantný a tlmený efekt, ktorý sa dokonale hodí k rôznym štýlom interiérového dizajnu. Slim kamenina sa ľahko inštaluje a je ideálna na použitie na steny a podlahy, najmä na miestach, kde je dôležitá úspora miesta a vysoká estetika. Prachová rohož Fontago je tiež praktická na použitie, je odolná proti poškriabaniu a ľahko sa udržiava v čistote, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou do súkromných aj komerčných priestorov.
Vlastnosti a výhody
- Moderný dizajn
- Rektifikované hrany
- Brúsené pre úzke škáry
- Matný povrch
- Štíhla kamenina
- Vďaka hrúbke 5 mm sú dlaždice ľahké a ľahko sa montujú, čo môže byť výhodné najmä pri renováciách a ľahšom rezaní
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | R9 |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Effect | Konkrétny efekt |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Pokyny na inštaláciu | Pripravte povrch na inštaláciu. Na dosiahnutie rovnomerného rozloženia dlaždíc môžete použiť krížiky. |
| Pokyny na starostlivosť | Odporúča sa čistiť a ošetrovať pomocou vhodných chemikálií, ktoré neobsahujú čistiace prášky |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Intenzívna – PEI trieda 4 (stredná až hustá premávka) |
| Farba | Šedá |
| Počet kusov v balení | 4 |
| Marka | Keramické |
| Materiál | Kamenina |
| Miesto výroby | India |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Štandardné | EN 14411:2012 |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Odolnosť voči škvrnám (trieda) | TRIEDA 4 - Škvrna sa odstráni jemným komerčným čistiacim prostriedkom |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Podlahové kúrenie | Vhodné na použitie s podlahovým kúrením |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 2,88 m² |
| Shell | Glazované |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Opravené | Opravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Fontago |
| Šírka produktu | 600 mm |
| textúra | Hladký |
| Hmotnosť produktu | 33 kg |
| Skončiť | Matný |
| Vzor | Betón |
| Kód produktu | 5907180140517 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











