DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Kamari 60 x 60 cm gigant mate 1,44 m2
Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Kamari 60 x 60 cm gigant mate 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Kamari 60 x 60 cm gigant mate 1,44 m23-7 dní52,44 €42,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Glazovaná kamenina Kamari 60 × 60 cm s matným povrchom je perfektnou voľbou do náročných priestorov. Mrazuvzdorná, s vintage efektom, vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. Odolnosť voči oderu triedy 4 a tvrdosť 6 na Mohsovej stupnici zaručujú trvanlivosť a ďalšou výhodou je jednoduchá údržba a inštalácia.
Vlastnosti a výhody
Kamenina KAMARI GIANT MATE 60x60 je dlažba s opakujúcim sa vzorom. Dlažba je univerzálna, možno ju použiť na podlahu aj stenu. Porcelánová kamenina je mrazuvzdorná – vďaka nízkej nasiakavosti ju možno použiť aj v exteriéri na fasády budov.
- Matný povrch
- Mrazuvzdorná dlažba
- Druh 1
- Španielska dlažba
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | Žiadna trieda protišmykovosti |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Effect | Vintage efekt |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Pokyny na inštaláciu | Inštalácia podľa odporúčaní výrobcu |
| Pokyny na starostlivosť | Podľa odporúčaní výrobcu |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 4 - komerčné aplikácie so strednou prevádzkou, priemyselné a inštitucionálne aplikácie s miernou prevádzkou, stredná úroveň znečistenia |
| Farba | Biela, zelená |
| Počet kusov v balení | 4 |
| Materiál | Keramika a kamenina |
| Miesto výroby | Španielsko |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Štandardné | PN-EN14411:2016 |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Odolnosť voči škvrnám (trieda) | TRIEDA 4 - Škvrna sa odstráni jemným komerčným čistiacim prostriedkom |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Podlahové kúrenie | Vhodné pre použitie s podlahovým kúrením |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Shell | Glazované |
| Opravené | Opravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Kamari |
| Šírka produktu | 600 mm |
| textúra | Hladký |
| Tvrdosť podľa Mohsovej stupnice | 6 na Mohsovej stupnici |
| Skončiť | Matný |
| Vzor | Zlátanina |
| Kód produktu | 8445583397079 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








