DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Vintage 60 x 120 cm biela lapato 1,44 m2
Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Vintage 60 x 120 cm biela lapato 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Vintage 60 x 120 cm biela lapato 1,44 m23-7 dní62,83 €51,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mrazuvzdorná glazovaná kamenina Vintage 60 × 120 cm Biela Lapato je elegantným riešením do interiéru aj exteriéru. Táto odolná keramika zo Španielska s triedou oderu PEI 4 a matným pololešteným povrchom je skvelou voľbou. Výrobok je kompatibilný s podlahovým kúrením.
Vlastnosti a výhody
Kamenina VINTAGE WHITE LAPATO 60x120 je obklad s pololešteným povrchom lapato. Povrchová úprava dlaždice je štrukturálna - vrchné časti dlaždice sú lesklé, preložené matnými priehlbinami. Elegantný povrch tvorí digitálne potlačená grafika imitujúca kameň. Dlažba je univerzálna, možno ju použiť na podlahu aj stenu. Rôzne dlaždicové grafiky vytvárajú veľa možností usporiadania. Rektifikované hrany umožňujú inštaláciu s úzkou škárou. Porcelánová kamenina je mrazuvzdorná – vďaka nízkej nasiakavosti ju možno použiť aj v exteriéri na fasády budov.
- Rektifikované hrany
- Mrazuvzdorná dlažba
- Druh 1
- Lappato povrch
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | Žiadna trieda protišmykovosti |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 1200 mm |
| Hrúbka produktu | 8,5 mm |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Informácie o bezpečnom používaní dlaždíc | Akákoľvek miestnosť, vrátane vlhkých miestností |
| Pokyny na inštaláciu | Inštalácia podľa odporúčaní výrobcu |
| Pokyny na starostlivosť | Podľa odporúčaní výrobcu |
| Trieda oderu podľa P.E.I | Trieda 4 - komerčné aplikácie so strednou prevádzkou, priemyselné a inštitucionálne aplikácie s miernou prevádzkou, stredná úroveň znečistenia |
| Farba | biely |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Materiál | Keramika a kamenina |
| Miesto výroby | Španielsko |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Štandardné | PN-EN14411:2012 |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Odolnosť voči škvrnám (trieda) | TRIEDA 4 - Škvrna sa odstráni jemným komerčným čistiacim prostriedkom |
| Vhodný povrch | Stena a podlaha |
| Podlahové kúrenie | Vhodné pre použitie s podlahovým kúrením |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Shell | Glazované |
| Opravené | Opravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Vintage |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Skončiť | Matný |
| Povrchová úprava | Pololeštené |
| Vzor | Uniforma |
| Kód produktu | 8429178345874 |

1850 + recenzí









