DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Mrazuvzdorná kamenina Valerie 274,8 x 119,8 cm béžová matná 3,29 m2
Mrazuvzdorná kamenina Valerie 274,8 x 119,8 cm béžová matná 3,29 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mrazuvzdorná kamenina Valerie 274,8 x 119,8 cm béžová matná 3,29 m23-7 dní107,42 €87,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Svetlý obklad, ktorý opticky zväčší interiér, je skvelou voľbou najmä do malých miestností. Teplé odtiene béžovej dodávajú útulnosť. Vzor surového kameňa je univerzálny a nadčasový. Formát dosky 275 x 120 cm umožňuje získať jednotnú plochu bez nutnosti deliť ju škárami.
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | R9 |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 2748 mm |
| Hrúbka produktu | 6 mm |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Marka | Arte |
| Materiál | Kamenina |
| Miesto výroby | Poľsko |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 3,29 m² |
| Opravené | Opravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Valerie |
| Šírka produktu | 1198 mm |
| Hmotnosť produktu | 47,95 kg |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 5900199232761 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








