DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Mrazuvzdorný dekor Azzo 60 x 60 cm biely
Mrazuvzdorný dekor Azzo 60 x 60 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mrazuvzdorný dekor Azzo 60 x 60 cm biely3-7 dní59,37 €48,27 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mrazuvzdorný dekor Azzo 60 × 60 cm White je elegantný, matný keramický obklad s rozmermi 600 × 600 mm a hrúbkou 9,1 mm, ideálny do interiéru aj exteriéru. Protišmykový povrch R9 zaisťuje bezpečnosť a rektifikované hrany zaručujú precíznu úpravu. Výrobok je vyrobený v Španielsku, mrazuvzdorný a nenáročný na údržbu.
Vlastnosti a výhody
Dlažba AZZO WHITE 60x60 je dlažba s matným povrchom imitujúcim farebné terazzo. Dlažba je univerzálna, možno ju použiť na podlahu aj stenu. Rôzne dlaždicové grafiky vytvárajú veľa možností usporiadania. Rektifikované hrany umožňujú inštaláciu s úzkou škárou. Porcelánová kamenina je mrazuvzdorná – vďaka nízkej nasiakavosti ju možno použiť aj v exteriéri na fasády budov.
- Rektifikované hrany
- Mrazuvzdorná dlažba
- Druh 1
- Španielska dlažba
Technické špecifikácie
| Protišmyková (R) | R9 |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9,1 mm |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Farba | biely |
| Počet kusov v balení | 3 |
| Materiál | Keramika a kamenina |
| Miesto výroby | Španielsko |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Masovo farbená dlažba | Nefarbené |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Shell | Glazované |
| Opravené | Opravené |
| Akýsi balík | Balenie |
| séria | Azzo |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 8435007863150 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









