DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Nafukovacie bazénik do akvária Bestway 2,39 x 2,06 m
Nafukovacie bazénik do akvária Bestway 2,39 x 2,06 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nafukovacie bazénik do akvária Bestway 2,39 x 2,06 m3-7 dní59,84 €48,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nafukovacie bazénik do akvária Bestway využijete v letnej sezóne na záhrade. Jedná sa o viacfarebný nafukovací bazén. Jednoduchá montáž a veľké pohodlie pri používaní sú jeho najväčšie výhody. Výrobok má štvorcový tvar a kapacitu vyše tristo litrov. Zložiť ho po sezóne a uskladniť doma bude jednoduché za každých podmienok
Vlastnosti a výhody
Nafukovací bazén do akvária Bestway 2,39 x 2,06 m je dokonalým doplnkom na váš rekreačný pozemok alebo domácu záhradu. Jedná sa o nafukovací výrobok. Nemusíte sa teda obávať rozbitia akéhokoľvek prvku rámu. Bazén odolá hre vašich detí. Tento výrobok má štvorcový tvar. Je viacfarebný, a preto je pre používateľov atraktívny. Nafukovacie bazénik do akvária Bestway postavíte bez problémov. Stačí ho natiahnuť na zem a následne nafúknuť. Vďaka objemu 300 litrov je tento produkt ideálny pre deti aj dospelých. Tento štvorcový bazén môžete po sezóne uskladniť v kôlni alebo garáži. Len z nej vypustite vzduch. Ďalšie typy záhradných bazénov sú v ponuke Castorama
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sprchovací bazén |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Dĺžka (cm) | 239 cm |
| Priemer (cm) | 239 cm |
| šírka (cm) | 206 cm |
| výška (cm) | 86 cm |
| Kapacita (l) | 308 l |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Hmotnosť (kg) | 13,69 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | PVC |
| veková skupina | Od 3 rokov |
| Kód produktu | 6942138973686 |

1850 + recenzí











