DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Pletivá a siete
- Napínací drôt Blooma 2,2 mm x 100 m, pozinkovaný
Napínací drôt Blooma 2,2 mm x 100 m, pozinkovaný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Napínací drôt Blooma 2,2 mm x 100 m, pozinkovaný3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tento pozinkovaný napínací drôt poskytuje dostatočnú oporu pre vašu sieť. Plot vďaka nemu účinne ochráni priestor a vy nebudete musieť tráviť čas opravami a napínaním. To pomôže chrániť vybranú oblasť pred zvieratami a ľuďmi. Univerzálna farba bude fungovať s väčšinou sietí, ktoré sú zvyčajne šedé alebo strieborné.
Vlastnosti a výhody
Nedostatok napínacieho drôtu bráni správnej inštalácii siete. Bez toho plot rýchlo spadne, čo znižuje bezpečnosť pozemku. Takýmto pletivom sa dá ľahko prejsť zhora a zvieratá sa do priestoru ľahko dostanú zospodu alebo zboku. Navyše, časom sa môže sieťovina vyduť a ohnúť, ak ju správne nevystužíte. Aby bol plot dobre napnutý a nespadol, stojí za to ho zaistiť špeciálnym drôtom. Tento je navyše pozinkovaný, takže bude spoľahlivý. Je taká dlhá, že bude fungovať aj na veľkom pozemku, ale je správne zrolovaná, takže sa pri preprave alebo montáži nezamotá a neohne. Pozrite si ďalšie farebné verzie a dostupné dĺžky dostupné v Castorama pre tento typ drôtu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Napínací drôt |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Bloom |
| Dĺžka produktu | 100 m |
| Priemer produktu | 2,2 mm |
| Šírka produktu | 240 mm |
| Hmotnosť produktu | 3,02 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Pozinkované |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 3663602731382 |

1850 + recenzí









