DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Nástavec na odstraňovanie škárovacej malty Dremel 3,2 mm
Nástavec na odstraňovanie škárovacej malty Dremel 3,2 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástavec na odstraňovanie škárovacej malty Dremel 3,2 mm3-7 dní29,48 €23,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Fréza na odstraňovanie škár poslúži nielen pri generálnej rekonštrukcii, ale aj pri dôkladnom čistení. Vďaka jeho použitiu odstránite nielen celú škárovaciu hmotu medzi keramickým obkladom, ale aj očistíte jeho povrch od nečistôt. Fréza je vyrobená z kvalitnej ocele, takže ju možno použiť na mnohé dokončovacie a čistiace práce.
Vlastnosti a výhody
Fréza je príkladom zariadenia umožňujúceho presné operácie, ktoré sa používa pri renovačných a dokončovacích prácach. Bude to potrebné, ak rozsah činností zahŕňa odstraňovanie škár zo stenových a podlahových krytín, napríklad pri osviežení vzhľadu kúpeľne - výmena opotrebovanej a prasknutej škárovacej hmoty medzi keramickými prvkami prispeje k tomu, že miestnosť dostane nový vzhľad. Pomocou oceľovej frézy môžete vyčistiť aj povrch škár, ak ich nie je potrebné odstraňovať úplne. Praktické vybavenie tohto typu vám umožní dokončiť dokončovacie práce v krátkom čase, pretože vďaka vysokej rýchlosti minináradia vybaveného frézou je rýchly postup dokončovacích prác viditeľný voľným okom.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Ideálne na čistenie škár podláh a stien
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Fréza na odstraňovanie škár |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 100 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer hlavy | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 3,2 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Maximálne otáčky za minútu | 20 000 ot./min |
| Zahrnuté | 1 x fréza |
| Hmotnosť produktu | 12 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364016624 |

1850 + recenzí










