DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Hodiny
- Nástenné hodiny Splendid Bazo 30,5 x 30,5 cm čierne
Nástenné hodiny Splendid Bazo 30,5 x 30,5 cm čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástenné hodiny Splendid Bazo 30,5 x 30,5 cm čierne3-7 dní36,50 €29,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierne nástenné hodiny Splendid Bazo je možné použiť v interiéri. Ide o produkt v minimalistickom štýle. Hodiny zaisťujú tichý chod vďaka plávajúcemu mechanizmu. Tiež sa ľahko udržiava v čistote. Je vyrobený z vysoko odolných materiálov. Tento model beží na batérie. Jeho inštalácia nie je náročná.
Vlastnosti a výhody
Nástenné hodiny Splendid Bazo 30,5 x 30,5 cm čierne sú veľmi funkčný produkt. Môžete ho nainštalovať kdekoľvek v interiéri. Vďaka napájaniu z batérie nebudete pri inštalácii odkázaní na umiestnenie elektrickej siete. Produkt série Bazo je vyrobený z plastu a skla. Tieto materiály sa vyznačujú vysokou odolnosťou a pevnosťou. Nástenné hodiny Splendid Bazo čierne sú vybavené plávajúcim mechanizmom, ktorý zaisťuje tichý chod. Vďaka minimalistickému štýlu hodín ľahko zapadnú do každého interiéru. Tento produkt sa tiež ľahko udržuje v čistote. Čierna farba mu zasa dodáva univerzálny vzhľad. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber nástenných hodín, ktoré dobre poslúžia v každom súkromnom i komerčnom interiéri.
- Mechanizmus tichého prúdenia
- Minimalistický štýl
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hodiny |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Priemer produktu | 305 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| séria | Základňa |
| Formát času | Analógové, 12-hodinové |
| Požiadavky na batérie | 1 x AA |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908262484284 |

1850 + recenzí








