DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Hodiny
- Nástenné hodiny Splendid Easy 25,5 x 25,5 cm biele
Nástenné hodiny Splendid Easy 25,5 x 25,5 cm biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástenné hodiny Splendid Easy 25,5 x 25,5 cm biele3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biele nástenné hodiny Splendid Easy môžu byť inštalované v interiéri. Ide o produkt s vynikajúcou estetikou. Je udržiavaná v minimalistickom štýle. Tento produkt sa vyznačuje tichým chodom vďaka splývavému mechanizmu. Udržiavanie čistých hodín nie je náročné. Produkt funguje na batérie, takže ho môžete zavesiť kdekoľvek.
Vlastnosti a výhody
Nástenné hodiny Splendid Easy 25,5 x 25,5 cm biele sa budú skvele hodiť do každého interiéru. Ide o produkt, ktorý možno použiť v súkromných aj komerčných priestoroch. Model série Easy sa vyznačuje minimalistickým štýlom. Navyše je to produkt, ktorý sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Vďaka tomu budú hodiny vždy pôsobiť esteticky. Biele nástenné hodiny Splendid Easy pracujú ticho. To zaručuje splývavý mechanizmus. Na výrobu tohto modelu bol použitý plast a sklo. Použité materiály zaručujú odolnosť a pevnosť. Batériové napájanie zase umožňuje inštalovať hodiny kdekoľvek. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho ďalších modelov nástenných hodín, ktoré sa hodia do rôznych interiérov.
- Mechanizmus tichého prúdenia
- Klasický štýl
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hodiny |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Priemer produktu | 255 mm |
| Šírka produktu | 43 mm |
| Výška produktu | 255 mm |
| séria | Jednoduché |
| Formát času | Analógové, 12-hodinové |
| Požiadavky na batérie | 1 x AA |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908262407771 |

1850 + recenzí








