DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Hodiny
- Nástenné hodiny Splendid Primary 25 x 25 cm šedé
Nástenné hodiny Splendid Primary 25 x 25 cm šedé
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástenné hodiny Splendid Primary 25 x 25 cm šedé3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivé nástenné hodiny Splendid Primary sú produktom, ktorý je vhodný do interiéru. Model je tichý vďaka plávajúcemu mechanizmu. Produkt sa vyznačuje minimalistickým štýlom. Ľahko sa udržiava v čistote. Beží na AA batérie. Tento produkt je vyrobený z odolných a odolných materiálov.
Vlastnosti a výhody
Sivé nástenné hodiny Splendid Primary 25 x 25 cm je možné použiť na mnohých miestach. Ide o výrobok vyrobený z plastu a skla. Oba materiály sa vyznačujú odolnosťou a pevnosťou. Produkt série Primary je navyše vyhotovený v univerzálnej šedej farbe. Vďaka minimalistickému štýlu sa ľahko zmestí do akéhokoľvek aranžmánu. Sivé nástenné hodiny Splendid Primary fungujú ticho. To zaisťuje splývavý mechanizmus. Udržiavanie čistých hodín je jednoduché. Vďaka tomu môže vždy pôsobiť esteticky. Batériové napájanie umožňuje inštaláciu kdekoľvek. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber hodín, ktoré možno použiť v súkromných miestnostiach a verejných budovách.
- Mechanizmus tichého prúdenia
- Minimalistický štýl
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hodiny |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Priemer produktu | 255 mm |
| Šírka produktu | 43 mm |
| Výška produktu | 255 mm |
| séria | Primárny |
| Formát času | Analógové, 12-hodinové |
| Požiadavky na batérie | 1 x AA |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908262490162 |

1850 + recenzí








