DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Hodiny
- Nástenné hodiny Splendid Sacher 40 x 40 cm biela/čierna
Nástenné hodiny Splendid Sacher 40 x 40 cm biela/čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástenné hodiny Splendid Sacher 40 x 40 cm biela/čierna3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bielo/čierne nástenné hodiny Splendid Sacher predstavujú jednoduchý spôsob, ako vniesť do vášho interiéru vintage štýl. Hodiny spájajú originálny vzhľad s komfortom používania. Model je vyrobený z plastu, skla a hliníka a je vybavený mechanizmom s tichým chodom. Udržiavanie hodín v čistote je navyše bezproblémové, takže si ich atraktívny vzhľad budete užívať po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Nástenné hodiny Splendid Sacher 40 x 40 cm biela/čierna sú prvkom, ktorý nemôže chýbať v izbe zariadenej vo vintage štýle. Originálne čiernobiele hodiny sa vyznačujú pôsobivým dizajnom. Jeho atraktívny vzhľad vám pomôže vytvoriť jedinečný interiér. Model dobre poslúži aj v miestnostiach zariadených v eklektickom štýle. Nástenné hodiny zo série Sacher však nie sú len dekoráciou. Zaručuje tiež pohodlie pri používaní. Model je vyrobený z plastu, skla a hliníka a je vybavený mechanizmom s tichým chodom. Vďaka tomu jeho tvorba nepúta pozornosť. Bielo/čierne nástenné hodiny Splendid Sacher sa navyše ľahko udržiavajú v čistote. Hodiny sú napájané alkalickou AA batériou. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Mechanizmus tichého prúdenia
- Staromódny štýl
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hodiny |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Skvelé |
| Priemer produktu | 400 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 400 mm |
| séria | Sacher |
| Formát času | Analógové, 12-hodinové |
| Požiadavky na batérie | 1 x AA |
| Farba | biely a čierny |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Hliník, sklo a plast |
| Kód produktu | 5908262455390 |

1850 + recenzí








