DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Fasádne obklady
- Nepál 1 Stegu fasádny roh, béžová, 1,2 m
Nepál 1 Stegu fasádny roh, béžová, 1,2 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nepál 1 Stegu fasádny roh, béžová, 1,2 m3-7 dní41,67 €33,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rohovú pohovku môžete použiť pri práci na pozemku ako dodatočný dokončovací prvok pre fasádu. Výrobok sa vyznačuje vysokou odolnosťou, pretože je vyrobený z betónu, ktorý účinne chráni jeho povrch pred praskaním. Univerzálna povrchová úprava produktu uľahčí jeho použitie na budovách vyrobených v rôznych štýloch.
Vlastnosti a výhody
Použitím betónového rohu rýchlo a veľmi esteticky dokončíte fasádu vašej budovy. Výrobok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý účinne chráni jeho povrch pred poškodením a zaisťuje tak jeho dlhú životnosť. Tento prvok nestráca svoje vlastnosti aj napriek vystaveniu škodlivým poveternostným podmienkam, takže sa budete môcť dlho tešiť z nového atraktívneho vzhľadu vášho domova. Výrobok má univerzálnu, béžovú farbu, takže ho ľahko zladíte s fasádami budov v rôznych štýloch. V našom rozmanitom sortimente nájdete aj ďalšie modely fasádnych kameňov, takže si produkt môžete prispôsobiť podľa svojich individuálnych potrieb.
- Počet metrov v balení: 1,2 metra
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 12 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 395 mm |
| Hrúbka produktu | 24 mm |
| Farba | Béžová |
| Šírka produktu | 295 mm |
| séria | Nepál |
| Hmotnosť produktu | 11,6 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5907762302920 |

1850 + recenzí









