DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Impregnácie na drevo
- Njord Luxdecor impregnácia na drevené fasády polárna noc 5 l
Njord Luxdecor impregnácia na drevené fasády polárna noc 5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Njord Luxdecor impregnácia na drevené fasády polárna noc 5 l3-7 dní49,94 €40,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Impregnácia na fasády chrániace prvky a konštrukcie z dreva. Vytvára odolný a flexibilný povlak so saténovým leskom, ktorý poskytuje ochranu proti poveternostným vplyvom, plesniam a vlhkosti, pričom zvýrazňuje kresbu zrna. Prípravok je určený na použitie vo vnútri aj mimo budov.
Vlastnosti a výhody
Elegantné a nadčasové – to sú len dve slová, ktorými sa dá charakterizovať drevo, ktoré sa už roky s nadšením používa v interiérovom a záhradnom dizajne. Žiaľ, niektorí ľudia podceňujú dôležitosť správnej ochrany drevených povrchov, no bez nej rýchlo stratia svoje vlastnosti. Impregnácia s hydrofóbnymi vlastnosťami vám umožní chrániť drevené prvky nielen proti plynutiu času, ale predovšetkým proti poveternostným vplyvom, UV žiareniu, plesniam a vlhkosti. Prípravok neobsahuje rozpúšťadlo a pred použitím ho nemusíte riediť. Impregnácia sa ľahko rozotiera a na nanášanie vám postačí iba štetec. Overte si dostupnosť tohto produktu v predajni Castorama vo vašej oblasti!
- Až 9 rokov ochrany
- Vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom
- Zdôrazňuje vzor zrna
- Mierna vôňa
- Vytvára veľmi odolný a pružný povlak
- Má hydrofóbne vlastnosti
- Maximálny prípustný obsah VOC: 130 g/l
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Impregnácia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 130 g/l |
| Pokrytie | 80 m² |
| Spotreba na liter | 16 m²/l |
| séria | Njord |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Ochranný čas | 9 rokov |
| Doba schnutia | 24 hodín |
| Doba schnutia nelepivá | 120 min |
| Informácie o VOC | 130 g/l |
| Počet vrstiev | 3 |
| Spôsob aplikácie | Kefa |
| Objem | 5000 ml |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Polárna noc |
| Kód produktu | 5906725254320 |

1850 + recenzí








