DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Brúsky a leštičky
- Norton Octopus Shield 125 x 4,0 x 22,23 mm P36
Norton Octopus Shield 125 x 4,0 x 22,23 mm P36
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Norton Octopus Shield 125 x 4,0 x 22,23 mm P363-7 dní6,39 €5,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kotúč Norton Octopus je nevyhnutnou súčasťou doplnkového vybavenia pre uhlové brúsky. Výrobok je vyrobený z oteruvzdorného elektrokorundu. Pomocou kotúča môžete vykonávať potrebné brúsne práce na oceli a nehrdzavejúcej oceli. Jednoduchý montážny systém znamená, že výmena kotúča nezaberie veľa času.
Vlastnosti a výhody
Kotúč Norton Octopus patrí medzi príslušenstvo potrebné pre prácu s rôznymi typmi uhlových brúsok. Výrobok je vyrobený z elektrokorundu, čo je materiál odolný voči príliš rýchlemu oderu. Kotúč je určený na brúsne práce na oceľových a nerezových prvkoch. Výrobok je univerzálny, takže ho možno použiť ako doma, tak aj v profesionálnych dielňach. Disk môžete namontovať efektívne bez toho, aby ste museli používať špecializované nástroje, takže môžete ušetriť čas na vykonanie zamýšľanej práce. V našich predajniach ponúkame disky aj s inými technickými parametrami, takže si ľahko nájdete ten najvhodnejší pre vaše potreby.
- Tvar zaisťuje nepretržitú viditeľnosť opracovávaného povrchu
- Chladné brúsenie materiálu
- Nízke vibrácie pri brúsení
- Dizajn číselníka umožňuje nepretržité sledovanie obrobku
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Priemer otvoru disku | 22,23 mm |
| Priemer produktu | 125 mm |
| Gradácia | Gradácia 36 |
| Materiál brúsnej časti | Oxid hlinitý |
| Osud | brúsenie ocele a nehrdzavejúcej ocele |
| Kód produktu | 3157623986222 |

1850 + recenzí








