DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Obklady Earth Song 60 x 60 cm biele 1,08 m2
Obklady Earth Song 60 x 60 cm biele 1,08 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Obklady Earth Song 60 x 60 cm biele 1,08 m23-7 dní71,44 €58,08 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Rektifikovaná dlažba
- Použitie na podlahu a stenu
- Saténový povrch
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9,1 mm |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Pokrytie | 1,08 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R9 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Pieseň Zeme |
| Hmotnosť produktu | 22,25 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 8435007862573 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









