DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Obloženie 12 x 121 x 3000 mm smrek 3,63 m2
Obloženie 12 x 121 x 3000 mm smrek 3,63 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Obloženie 12 x 121 x 3000 mm smrek 3,63 m23-7 dní24,70 €20,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obloženie je tradičný a estetický prvok dokončovania interiéru, ktorý plní dekoratívne a izolačné funkcie. Chráni interiér bytu pred hlukom a blokuje tepelné straty. Vyrobené zo smrekového dreva navodí vo vašej domácnosti príjemnú atmosféru. Smrekové obloženie sa ľahko inštaluje pomocou svoriek a sponiek.
Vlastnosti a výhody
Drevené obloženie sa neprávom spája s pozostatkom minulosti. Medzitým, dobre vybrané drevo môže vytvoriť útulnú atmosféru vo vašej domácnosti. Obloženie 12 x 121 x 3000 mm je vyrobené zo severského smrekového dreva. Zvyšuje nielen estetickú hodnotu interiéru, ale zabezpečuje aj správnu izoláciu. Zabraňuje úniku teplého vzduchu von a hluku dovnútra. Materiál je ekologický a šetrný k životnému prostrediu. Nespôsobuje alergie a je bezpečný pre malé deti. Charakteristickým prvkom obkladu je povrchová úprava s efektom hobľovaného dreva. Smrekové obloženie zostáva jednoduché na inštaláciu. Pripevnite ho na stenu pomocou sady klipov a sponiek.
- Jednoduchá inštalácia
- Prírodný, ekologický materiál
- Tepelná a zvuková izolácia
- Hobľované drevo
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Smrek |
| Trieda dreva | AB |
| Pokrytie | 3,63 m² |
| Šírka produktu | 121 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Farba | Smrek |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Neimpregnované |
| Pokyny na inštaláciu | Sponky, sponky |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Kód produktu | 5908283317110 |

1850 + recenzí








