DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné panely
- Obloženie borovicou 12,5 x 110 x 3000 mm 3,3 m2
Obloženie borovicou 12,5 x 110 x 3000 mm 3,3 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Obloženie borovicou 12,5 x 110 x 3000 mm 3,3 m23-7 dní21,19 €17,23 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Drevené obklady sú elegantným spôsobom dokončenia interiéru, ktorý mu dodáva teplý a útulný charakter. Dokonale bude fungovať na stenách aj stropoch, pričom predstavuje nielen vkusný detail, ale aj dodatočnú vrstvu tepelnej izolácie. Ponúkané trámy sú vyrobené z masívneho borovicového dreva v prírodnej farbe, dokonale rozžiaria interiér.
Vlastnosti a výhody
Ponúkané obklady sú výbornou povrchovou úpravou stien a stropov, ktoré dobre poslúžia ako vnútorná povrchová úprava obytných budov, skladov a kancelárií. Pomôže dodať vášmu interiéru štýlový vzhľad, inšpirovaný prírodou. Konštrukcia jednotlivých dosiek je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, ktoré má vďaka nízkemu súčiniteľu tepelnej vodivosti tepelnoizolačné vlastnosti - dobre sa tak uplatní vo všetkých typoch chodieb, predsiení a iných miestností vystavených vysokým tepelným stratám. Výrobok nevyžaduje dodatočnú impregnáciu, takže bez námahy zachováte elegantný vzhľad vášho obkladu. V ponuke je široký výber nosníkov rôznych rozmerov, tu navrhovaný má hrúbku 12,5 mm a dobre poslúži aj v extrémne úzkych miestnostiach s malou plochou.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ produktu | Fasádne dosky |
| Materiál | Borovica |
| Trieda dreva | AB |
| Pokrytie | 3,3 m² |
| Šírka produktu | 110 mm |
| Hrúbka produktu | 12,5 mm |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Farba | Prirodzené |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Návod na údržbu | Neimpregnované |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Kód produktu | 5907513474685 |

1850 + recenzí








