DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Príslušenstvo pre elektrické náradie
- Oceľová vlna jemné vlákna 1 ks.
Oceľová vlna jemné vlákna 1 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľová vlna jemné vlákna 1 ks.3-7 dní4,22 €3,43 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľová vlna z jemných vlákien je vynikajúcou alternatívou brúsneho papiera. Vďaka nej môžete čistiť a leštiť rôzne druhy povrchov šetrne a bez škrabancov. Netkaná textília je vyrobená z kvalitnej ocele. Vďaka kvalitnému materiálu je prezentovaná vata odolná a trvácna. S jeho pomocou môžete vyčistiť a obnoviť lesk mnohých starých predmetov
Vlastnosti a výhody
Oceľová vlna je jemné vlákno vytvorené zapletením drobných kovových nití. Vďaka tomu čistí a leští povrch. Pri použití tohto produktu s jemnou gradáciou ocele máte istotu, že čistené materiály nepoškriabete. Netkaná textília je ideálna na renováciu predmetov z medi, mosadze a skla. S jeho pomocou vrátite zrkadlo do perfektného stavu. Produkt je skvelý aj na renováciu medených rúr. Oceľová vlna z jemného vlákna 1 ks je vo forme špongie s dĺžkou dvadsaťosem a šesť desatín centimetra, šírkou trinásť a hrúbkou osemnásť centimetrov. Ak hľadáte produkty na hrubé otery laku, farby alebo matnice, zvoľte vatu so strednou a hrubou oceľovou gradáciou. Aj tieto produkty nájdete na našich pultoch
- Vysoká kvalita
- Dlhodobé užívanie
- Ideálne na všeobecné použitie pri čistení medených rúr
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Oceľová vlna |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Dĺžka produktu | 286 mm |
| Hrúbka produktu | 180 mm |
| Šírka produktu | 130 mm |
| Druh brúsneho materiálu | Malý |
| Hmotnosť produktu | 0,15 kg |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 3663602564287 |

1850 + recenzí









