DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Odys Keramická glazovaná kamenina 60 x 60 cm svetlošedá 1,44 m2 30 kg
Odys Keramická glazovaná kamenina 60 x 60 cm svetlošedá 1,44 m2 30 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Odys Keramická glazovaná kamenina 60 x 60 cm svetlošedá 1,44 m2 30 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Výber keramických obkladov je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré pri zariaďovaní interiéru urobíme. Svetlošedá glazovaná kamenina Odys Ceramstic sa môže stať súčasťou moderného aranžmánu. Jeho vzor nie je zložitý, čo tiež ovplyvňuje univerzálnosť produktu. Vysoká odolnosť vám umožní tešiť sa z jeho dokonalého vzhľadu po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte keramickú dlažbu do bytu? Záleží vám na vysokej kvalite? Možno budete potrebovať glazovanú kameninu Odys Ceramstic 60 x 60 cm svetlosivá 1,44 m2. Dlaždice sú hrubé a odolné. Dostali vysokú triedu oderu. Vďaka tomu sa len tak ľahko nepoškodia. Budú atraktívnou dekoráciou na dlhé roky. Svetlošedá glazovaná kamenina Odys Ceramstic sa hodí do mnohých typov aranžmánov. Bude zaujímavou dekoráciou v škandinávskych interiéroch. Dobre poslúži aj v strohých moderných priestoroch. Na stenu alebo podlahu môžete umiestniť veľké dlaždice. Takýto povrch bude dobrým zázemím pre ďalšie príslušenstvo. Na Castorame nájdete obklady zo série Odys aj v iných odtieňoch. Môžete ich použiť na vytvorenie jednotnej a zaujímavej kompozície.
- Moderný dizajn
- Nízka absorpcia vody
- Dokonale hladký povrch
- Vysoká odolnosť
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farba | Svetlo šedá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Odyseus |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180137487 |

1850 + recenzí











