DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 50 cm zelené
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 50 cm zelené
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 50 cm zelené3-7 dní89,80 €73,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelené okrúhle zrkadlo Mirano Azzura vám umožní za pár chvíľ skontrolovať svoj vzhľad a pohodlne umyť toaletu. Vďaka použitiu odolných materiálov vám bude slúžiť dlhú dobu. Zelená farba robí zrkadlo farebným akcentom v miestnosti. Ľahko sa kombinujú s ostatnými prvkami série Azzura.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o funkčné vybavenie vašej kúpeľne! Zelené okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 50 cm vám umožní pohodlne viesť vašu rannú a večernú toaletu. Skvele sa bude hodiť ako doplnok do moderného interiéru. Zelená farba vnáša do aranžmánu farebný akcent a dobre ladí s ostatnými prvkami zo série Azzura. Dostatočne veľká plocha uľahčuje kontrolu vášho vzhľadu. Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura zelené je vyrobené z kvalitného skla a odolnej MDF dosky, takže sa z neho budete dlho tešiť. Skosené hrany zaisťujú pekný povrch, ktorý ľahko udržíte v čistote. Pozrite si aj ďalšie položky vybavenia kúpeľne dostupné v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zrkadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Priemer produktu | 460 mm |
| Šírka rámu | 40 mm |
| séria | Azzura |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Kód produktu | 5908271111027 |

1850 + recenzí










