DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm, námornícka modrá
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm, námornícka modrá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm, námornícka modrá3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura tmavomodré využijete v kúpeľni. Výrobok je vyrobený z odolných materiálov. Vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania. Ide o tenký výrobok, ktorý sa perfektne hodí do moderných aranžmánov. Skosené zrkadlo vám uľahčí vykonávanie hygienických procedúr v kúpeľni a zvýši estetiku miestnosti
Vlastnosti a výhody
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm tmavomodré bude perfektným doplnkom najmä do moderných kúpeľňových aranžmánov. Tento produkt pôsobí veľmi esteticky vďaka svojmu modrému prevedeniu. Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura tmavomodré je vyrobené z MDF dosky a zrkadla. To zaručuje vysokú životnosť a odolnosť proti vlhkosti. Preto ho s úspechom využijete aj vo vlhších kúpeľniach. Produkt série Azzura má hrúbku len tri milimetre. Nebude vytŕčať zo steny a nesťažuje používanie umývadla. V sortimente predajní Castorama nájdete široký výber dostupných kúpeľňových doplnkov. Využite aj veľký výber nábytku, ktorým dotvoríte každú kúpeľňu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Mirano |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Priemer produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Azzura |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Kód produktu | 5908271110983 |

1850 + recenzí










