DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Rámované zrkadlá
- Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm zelené
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm zelené
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm zelené3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zelené okrúhle zrkadlo Mirano Azzura je dokonalým spôsobom, ako doplniť dekoráciu kúpeľne. Vďaka nemu si pohodlne urobíte rannú aj večernú toaletu. Zrkadlo je zároveň zaujímavým akcentom v miestnosti vďaka zelenej farbe rámu. Skosené hrany poskytujú estetický vzhľad. Inštalácia produktu pre vás nebude problém.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si vkusné a funkčné doplnky do vašej kúpeľne! Jedným z nich môže byť zelené okrúhle zrkadlo Mirano Azzura 60 cm. Produkt bude ideálny pre modernú miestnosť. Vďaka nej si rýchlo skontrolujete svoj vzhľad. Zároveň ide o oku lahodiacu dekoráciu interiéru. Skosené hrany dodávajú elegantný povrch. Nezvyčajná zelená farba robí zrkadlo zaujímavým akcentom v aranžmáne. Okrúhle zrkadlo Mirano Azzura zelené je vyrobené zo skla a odolnej MDF dosky. Ľahko sa inštaluje a nespôsobí žiadne ťažkosti pri čistení. Dostatočne veľká plocha umožňuje pohodlné používanie produktu. Pozrite si aj ďalšie pozoruhodné prvky zo série Azzura pre vašu kúpeľňu!
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zrkadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mirano |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Priemer produktu | 560 mm |
| Šírka rámu | 40 mm |
| séria | Azzura |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | zelená |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Kód produktu | 5908271111034 |

1850 + recenzí











