DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Pacific Ceramstic leštená glazovaná kamenina 60 x 60 cm 1,44 m2
Pacific Ceramstic leštená glazovaná kamenina 60 x 60 cm 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pacific Ceramstic leštená glazovaná kamenina 60 x 60 cm 1,44 m23-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím navrhovaných kameninových obkladov a dlažieb sa vám podarí podlahu atraktívnou a mimoriadne funkčnou formou dokončiť doma, v kancelárii, prevádzke alebo na terase. Vďaka použitiu keramiky pri výrobe sa výrobok vyznačuje vysokou životnosťou a necitlivosťou voči škodlivým faktorom.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktický materiál na dokončenie podlahy vo frekventovanom priestore, aby ste ju rýchlo nepoškodili? Nezabudnite, že obklad, ktorý si vyberiete, by sa mal vyznačovať vysokou odolnosťou proti poškodeniu a mal by tiež príťažlivo ladiť s usporiadaním miestnosti. Ponúkaný model keramickej dlažby je vyrobený z prírodných surovín a vyznačuje sa vysokou odolnosťou a vďaka vysokej triede oteru ho môžete úspešne použiť na vytvorenie podlahy, ktorá je vystavená intenzívnemu používaniu. Modrá farba vo vysokom lesku vyzerá krásne v kombinácii so svetlým dreveným nábytkom. V našom sortimente nájdete mnoho ďalších zaujímavých riešení pre vytvorenie atraktívneho usporiadania podlahy.
- Vysoká odolnosť proti oderu
- Veľmi nízka absorpcia vody
- Jemný povrch
- Vysoký lesk
- Rovnomerné, rektifikované hrany
- Digitálne tlačené vzory
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 10 mm |
| Farba | Modrá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Tichomoria |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Shell | Glazované |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5907180135896 |

1850 + recenzí










